Sportowe

ROK SZKOLNY 2011/12

MISTRZOSTAWA KIELC W INDYWIDUALNYCH I SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH:

II MIEJSCE W BIEGACH SZTAFETOWYCH DZIEWCZĄT

Agnieszka Kopycińska, Joanna Jankowska, Dorota Sowińska, Daria Kruk, Monika Wajler , Paulina Szaruga, Karolina Baćkowska, Patrycja Zawłocka, Małgorzata Kowalska, Agata Wesołowska, Nina Zbylut


I MIEJSCE W BIEGACH INDYWIDUALNYCH DZIEWCZĄT:

Daria Kruk


 III MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW:

Grzegorz Machul, Michał Siadul, Jakub Niziołek, Piotr Obara, Adam Komorowski, Filip Buczkowski, Adrian Dulnik, Patryk Kucharczyk, Mateusz Kaczmarczyk, Jakub Tekiel


I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH  KIELC  SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Dorota Sowińska, Patrycja Cedro, Patrycja Zawłocka, Wiktoria Grimm, Patrycja  Pawlik,  Paulina Szaruga, Natalia Małek, Joanna Jankowska, Katarzyna Wurszt, Daria Kruk , Monika Wajer,  Zuzanna Dziedzic, Joanna Suchorabska, Agnieszka Kopycińska, Natalia Żak, Justyna Lelonek, Nina Zbylut, Ewelina Łyżwa, Aleksandra Pajdak, Alicja Artemska


 III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Dorota Sowińska, Patrycja Cedro, Patrycja Zawłocka, Wiktoria Grimm, Patrycja  Pawlik,  Paulina Szaruga, Natalia Małek, Joanna Jankowska, Katarzyna Wurszt, Daria Kruk , Monika Wajer,  Zuzanna Dziedzic


I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH  KIELC  SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

PATRYCJA ZAWŁOCKA, GABRIELA ZAPAŁA, PAULINA SZARUGA, JOANNA SUCHORABSKA, KATARZYNA WURSZT, ZUZANNA DZIEDZIC, GRACJA KRUK , KATARZYNA SZMANIA, MONIKA ZAPAŁA, NATALIA MAJDAŃSKA


III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KIELC SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW:

Jakub Niziołek, Szymon Kwieciński, Łukasz Chwastek, Piotr Sękowski, Kacper Ścipniak, Jakub Tekiel, Michał Siadul, Grzegorz Machul, Patryk Buras, Hubert Mattusch, Michał Kasprzycki 


 

BIEG ULICZNY POD HASŁEM „KIELCE BIEGAJĄ”

 I MIEJSCE – Daria Kruk


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W NOWINACH

Gabriel Feldman, Mateusz Kaczmarczyk, Maciej Wrześniewski, Jakub Tekiel, Adam Komorowski, Filip Buczkowski, Michał Kasprzycki


VII POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH O PUCHAR PREZESA SZKOŁY JAZDY „VEGA” SUKÓW

 Gabriel Feldman, Mateusz Kaczmarczyk, Maciej Wrześniewski, Jakub Tekiel, Adam Komorowski, Filip Buczkowski, Michał Kasprzycki, Krystian Skrzypiński, Adrian Dulnik


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM

II MIEJSCE DRUŻYNOWO:

Adrian Dulnik, Filip Buczkowski, Mikołaj Łakomiec

III MIEJSCE INDYWIDUALNIE:

Adrian Dulnik


 III MISTRZOSTWA W GIMNASTYCE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

I MIEJSCE W KATEGORII  KLAS PIERWSZYCH DZIEWCZĄT:

Natalia Kopycińska


III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KIELC SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Patrycja Zawłocka, Oliwia Kowalska, Gabriela Zapała, Magda Szczerba, Katarzyna Wurszt, Weronika Gabroń, Natalia Majdańska, Marta Wieczorek, Agnieszka Mojecka, Martyna Bilińska


II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KIELC SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU

Blisko 100 osób wzięło udział w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu. Nasi uczniowie wywalczyli w klasyfikacji końcowej II miejsce ( na 11 startujących szkół gimnazjalnych). W zawodach startowali bez podziału na kategorie wiekowe. Zawodnicy zajmujący miejsca od 1 do 12 zdobywali punkty dla szkoły.

100 m st. grzbietowym dziewcząt: Wiktoria Łosak – 5 miejsce,

Senderska Julia – 7 miejsce,

100 m st. grzbietowym chłopców: Machul Grzegorz – 3 miejsce,

Łojek Michał – 5 miejsce,

Kowalski Michał – 11 miejsce,

50 m st. motylkowym dziewcząt: Sarna Magdalena – 2 miejsce,

Łosak Wiktoria – 5 miejsce,

50 m st. motylkowym chłopców: Łojek Michał – 5 miejsce,

100 m st. dowolnym chłopców: Machul Grzegorz – 3 miejsce,

Szczerek Wiktor – 13 miejsce,

Kwieciński Szymon – 17 miejsce,

50 m st. klasycznym dziewcząt: Sarna Magda – 1 miejsce,

Senderska Julia – 2 miejsce.

Sztafeta dziewcząt 4×50 m st. dowolnym zajęła 3 miejsce, a sztafeta chłopców 1 miejsce.


MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W INDYWIDUALNYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH

I miejsce w biegu 100 m. ppł. dz. – Agata Wesołowska

II miejsce w biegu 1000m. dz. – Julia Senderska

III miejsce w biegu 600m. dz. – Julia Senderska

III miejsce w biegu 300m. ppł. dz. – Gabrysia Zdrodowska

III miejsce tyczka dz. – Wiktoria Grimm

III miejsce w biegu 4x100m. dz. – Ola Szymczyk, Asia Jankowska, Agata Wesołowska,  Daria Kruk


MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW

 Niziołek Jakub, Bąk Jakub, Łukaszewicz Kacper, Salata Bartek, Cedro , Wojciech, Tekiel Jakub, Sękowski Piotr,

Mattush Hubert, Oleś Dominik, Chwastek Łukasz,  Kucharczyk Patryk, Obara Piotr

Drużyna awansowała do półfinału, który odbędzie się we wtorek 5.06.2012 roku

Mistrzostwa Kielc w piłkę koszykową klas pierwszych – II Miejsce

Katarzyna Szmania ,  Natalia Majdańska, Klaudia Sakławska,  Agnieszka Rybka,  Natalia Gajaszek,  Izabela Sabat, Weronika Kobus,  Weronika Graboń

Ta strona używa plików cookies które są zapisywane na Twoim urządzeniu. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację plików cookie.
Akceptuję