Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe w GMI 4 –  szkolny 2013/2014

Nazwisko Imię Zajęcia dodatkowe 
Adamiec Magdalena koło polonistyczne –  wtorek 7.30-8.15 s. 30, środa 13.45-14.30 s.29
Aplas Dorota koło wos – czwartek 13.45- 14.30 s .16, opieka nad SU   GM  czwartek 14.35-15.20  s.16a

 

Banasik Agnieszka koło języka niemieckiego -środa  godz.16.10-16.55, s. 16;   czwartek 9.10-9.20 s.18
Boksa Beata terapia logoped.  – poniedziałek  8.55- 9.40, s. 7; terapia logoped.- środa 8.55- 9.40, s.  7
Bondzińska Krystyna koło plastyczne – środa 13.45-14.30,  s.32; środa 12.35- 13.20, s. 32
Bujak Grzegorz piłka siatkowa- poniedziałek 18.15- 19.45, hala
Centkowska Katarzyna praca z ucz. ze spekrum zaburzeń  autystycznych -wtorek 8.20-9.05, s.16;

zajęcia z ucz. słabo widzącym- środa 14.50-15.35, s.16

Dębniak – Makówka Eliza spotk. z muzyką- przygot. do imprez szkolnych –  GM poniedziałek 13.45-14.30, s.32; SP czwartek 16.10-17.00  s. 32;
Doropowicz Grażyna zespół wyrównawczy- poniedziałek 16.10-16.55, s.30;    piątek 12.30-13.20, s.14
Jamioł Dariusz nauka pływania kl 1b – czwartek 10.55-11.40;        zajęcia sportowe – badminton – czwartek 16.15-17.00, s. hala
Jeziernicka Dorota koło języka angielskiego –  poniedz. 7.30-9.05 s.18
Kobyłecki Jan konwersacje-koło j. angielskiego- poniedziałek 14.35-15.20, s. 39 ;

nauka pieśni kościelnych wtorek 16.00-16.45 świetlica

Kosior Edyta Terapia SI – poniedziałek 14.45-15.30/środa 12.45-13.30,   sala gimnastyki korekcyjnej;

koło fizyczne – wtorek 13.20-14.10, s.31

Kosno Joanna koło geograficzne-  piątek 7.30-8.15, s.27; piątek 13.20-14.05, s.27
Kossakowska Ewa koło teatralne -środa 16.10- 17.00, s.31 /zespół wyrównawczy- środa 15.20- 16.10, s.31;

zespół wyrównawczy- piatek 7.30- 8.15, s.35

Kościak Iwona zajęcia wyrównawcze z  matematyki kl. III -czwartek 8.15-9.05, s.40;

koło matematyczne kl III GM – środa 15.25-16.10, s.36

Kowalska-Miernik Anna zajęcia wyrównawcze z geografii -wtorek 10.05-10.50, s.27;  piątek 13.25-14.10, s.18
Kozioł Justyna koło teatralne -środa 16.10- 17.00, s.31 /zespół wyrównawczy – wtorek 7.30- 8.15, s.29;

zespół wyrównawczy języka polskiego- piątek 15.20-16.10, s.29

Krysmalski Łukasz koło biblijne wtorek 16.00-17.00, Oratorium
Kurek – Król Aneta koło języka angielskiego- poniedziałek 7.30-8.15, s.23; zespół wyrównawczy – środa 13.45-14.30, s.23
Łuc Jolanta koło ekologiczne – czwartek  15.25- 16.10, s.40; koło biologiczne środa 16.15-17.00, s.38
Łyżwa Beata zajęcia edukacyno-terapeut.- piątek 10.50-11.40, gab. psych.; zajęcia edukacyno-terapeut.-piątek 9.10-9.55,  gab. psych.
Nowak Monika koło polonistyczne 5c-  piątek 12.30-13.20, s.31;       opieka nad SU – środa 12.30-13.30, s.14
Oleksy Monika Monika koło języka niemieckiego – poniedziałek 13.45-14.30, s.20;  wtorek 12.35-13.20, s. 33; środa 10.55-11.40 s. 20,
Podsiadło Grzegorz praktyczny angielski – koło  – wtorek  8.00-9.30, s.18
Pożoga Edyta  badminton  czwartek 16.00-17.30, hala
Przetak- Bębenista Alicja koło matematyczne  kl.II – poniedziałek 14.35 – 15.20, s. d. s.; zajęcia wyrównawcze kl. II – środa 14.25-15.20 s.20
Radecka – Słowik Ewa koło j. niemieckiego kl.IIE środa 13.45-14.30, s.19; opieka nad SU poniedziałek 13.20-14.05, s.17
Rajchert Radosław  koło dziennikarskie/zajęcia wyrównawcze- czwartrek 14.30-16.10/15.20-16.55, s.31
Roter Izabela  zespół wyrównawczy – środa 16.15-17.00, s.40; czwartek 15.25-16.10, s.36
Sijer Agata zajęcia edukayjno-wychowawcze poniedziałek 12.30-13.30, czwartek 12.30-13.30, gab.pedag.
Sikora Dorota koło historyczne -poniedziałek 13.20-14.05, s.16a;    zespół wyrównawczy – poniedziałek 14.05-14.50, s.16a
Skrzeczkowska  Małgorzata zajęcia korekcyjno-kompensacyjne wtorek 7.15- 8.15, s.41;  środa/czwartek 9.50-10.50,  s.41
Spadło – Wójcik Anna koło komputerowe- str.www piątek 12.35-13.20, s.26;  opieka nad SU poniedziałek 10.05-10.50, s.26
Stępień Agnieszka zajęcia wyrównawcze- poniedziałek 13.30-14.15, s.35;  piątek 14.35-15.20, s.18
Synowiec

 

Agata zajęcia. indyw.-  wtorek 14.35-15.20 środa 30/13.45-14.30, s.24;

zaj. wyrównawcze wtorek  13.45-14.30/środa13.45-14.30,  s.25

 

Szczerek Agnieszka zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. II – środa  10.05-10.50,  czytelnia;

zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. III-  czwartek 7.30-8.20, s.33

Szymański Paweł koło fotograficzne- zajęcia terenowe w soboty 2 razy w miesiącu 12.00-14.00;

wtorek zajęcia w pracowni wtorek 10.00-10.45, nr.26

Ślusarczyk Maciej  zajęcia sportowe- piłka nożna wtorek 14.35-15.20, hala
Tomaszewska Małgorzata zajęcia teatralne – środa 8.20-9.05, s.32;  koło języka angielskiego wtorek 13.25-14.10, s.20
Tomczyk Monika koło matematyczne dla kl. I GM- środa 7.30-8.20, s.27;  zajęcia wyrównawcze czwartek 7.30-8.20, s.36
Urbaniak Maja koło chemiczne wtorek 13.45-14.30, s.35;   zajęcia wyrównawcze wtorek 14.30-15.20, s.34
Wojtaszek Beata warsztaty artystyczne – piątek   12.35-13.20,  s.19;

praca z uczn. zdolnym – koło j ang. -piątek 13.20-14.05, s.33.

Wrześniewski Marek koło polonistyczne – środa 14.30- 16.00 (zamiennie) opieka nad redaktorami szkolnej gazetki, s.29
Zając Dorota zespół wyrównawczy- wtorek 13.20-14.05, s.34;         koło chemiczne – środa 15.20- 16.05, s.34
Zalewska – Łakomiec Małgorzata zaj. korekcyjno-kompensacyjne pon. 14.30-15.30, s.11;    zaj. korekcyjno-komp.  poniedziałek 15.20-16.20, s.11
Zalita Aneta nauka pływania kl. 2c- poniedziałek 10.55-11.40;          SKS piłka siatkowa dziewcząt – środa 16.10-17.00, hala
Zamojska Katarzyna zespół wyrównawczy – poniedziałek 13.45-14.30, s.33;  koło polonistyczne – 12.30-13.20 poniedziałek, s.33
Żmudzka Małgorzata zespół wyrównawczy kl. I GM – środa 7.30-8.20, s.40; koło matematyczne – środa 7.30-8.20, s.40
Żurowska Jadwiga koło inform. –  czwartek 13.25- 14.30, s.37; zespół wyrównawczy  środa 14.35-15.20, s.37
Ta strona używa plików cookies które są zapisywane na Twoim urządzeniu. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację plików cookie.
Akceptuję