Nauczyciele

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Edyta Chojna – Leśniak, Anna Ciszek, Aleksandra Chrzęszczyk, Agnieszka Detka, Joanna Detka, Małgorzata Dudek,  Urszula Gil, Izabela Gładyś, Małgorzata Jakubczyk, Agnieszka Jedlińska – Podraza, Magdalena Klatka, Danuta Kolasa, Beata Kowalska, Iwona Kuraś, Katarzyna Kuśpak, Paulina Kwaśniewska – Świercz, Iwona Lichosik, Urszula Łakomiec,  Dorota Nowak, Monika Oleksy, Marzena Piotrowska, Hanna Siejka, Renata Sołtys, Dorota Stanisławek, Karolina Szczepańska, Anna Urban, Beata Wabia, Kinga Wosik, Martyna Ziółko

JĘZYK POLSKI
Grażyna Doropowicz, Agnieszka Iwańska, Ewa Kossakowska, Justyna Kozioł, Monika Nowak, Anna Pniewska, Maria Rajchert, Agnieszka Tetela – Lipecka, Ewa Zajączkowska, Katarzyna Zamojska

HISTORIA
Dorota Aplas, Ryszard Nadgowski, Dorota Sikora,  Agata Synowiec


JĘZYK ANGIELSKI
Aneta Kurek – Król, Karolina Matlak, Grzegorz Podsiadło, Dominika Szymczak, Małgorzata Tomaszewska, Dagmara Walkowicz, Anna Wiatkowska, Marcin Wika, Beata Wojtaszek


JĘZYK NIEMIECKI
Agnieszka Banasik, Ewa Radecka – Słowik


PRZYRODA
Joanna Kosno, Jolanta Łuc,  Kinga Sitarska – Okła


BIOLOGIA
Anna Kurkowska, Jolanta Łuc,


GEOGRAFIA
Joanna Kosno, Anna Kowalska-Miernik


MATEMATYKA
Iwona Kościak, Agata Lasak – Michta, Urszula Miazga, Alicja Przetak – Bębenista, Agnieszka Szczerek,
Małgorzata Żmudzka, Jadwiga Żurowska


CHEMIA
Maja Urbaniak, Małgorzata Borowiecka


FIZYKA
Edyta Kosior, Iwona Rolek


MUZYKA
Eliza Dębniak – Makówka


PLASTYKA
Krystyna Bondzińska


INFORMATYKA
Anna Spadło – Wójcik, Jacek Ziółko


TECHNIKA
Jacek Ziółko, Krystyna Bondzińska


WOS
Dorota Aplas, Przemysław Miłoś


WDŻ
Dorota Aplas, Przemysław Miłoś, Dorota Sikora


WYCHOWANIE FIZYCZNE
Grzegorz Bujak, Dariusz Jamioł, Łukasz Jamróz,  Monika Kotlińska, Rafał Latos, Justyna Kubicka, Ilona Mąkowska, Edyta Pożoga, Maciej Ślusarczyk, Aneta Zalita


REWALIDACJA/PEDAGODZY SPECJALNI
Iwona Bembenek, Aneta Bolek, Magdalena Chyb, Jadwiga Paluch, Elżbieta Siudak, Małgorzata Zalewska – Łakomiec, Magdalena Zych – Arabasz


RELIGIA
Renata Banach, Magdalena Jędrzejczyk, Marianna Piotrowska


ŚWIETLICA
Joanna Olesińska – kierownik świetlicy
Rafał Gęborek, Iwona Jaworska, Ewa Knapik, Agnieszka Król – Paszkowska,
Justyna Sikora, Ewa Sutowicz


PEDAGOG
Agata Sijer


PSYCHOLOG
Beata Łyżwa


BIBLIOTEKA
Aleksandra Bobisz, Jolanta Szwarc

Ta strona używa plików cookies które są zapisywane na Twoim urządzeniu. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację plików cookie.
Akceptuję