Nauczyciele

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Edyta Chojna – Leśniak, Anna Ciszek, Aleksandra Chrzęszczyk, Agnieszka Detka, Joanna Detka, Małgorzata Dudek, Martyna Gajdzińska, Małgorzata Jakubczyk, Magdalena Klatka, Beata Kowalska, Iwona Kuraś, Katarzyna Kuśpak, Iwona Lichosik, Urszula Łakomiec,  Dorota Nowak, Monika Oleksy, Joanna Oksza – Orska, Marzena Piotrowska, Hanna Siejka, Renata Sołtys, Dorota Stanisławek, Karolina Szczepańska, Anna Urban, Beata Wabia, Kinga Wosik, Magdalena Zych – Arabasz

 

JĘZYK POLSKI
Grażyna Doropowicz, Ewa Kossakowska, Justyna Kozioł, Monika Nowak, Anna Pniewska, Maria Rajchert,

Agnieszka Tetela – Lipecka, Ewa Zajączkowska, Katarzyna Zamojska.

HISTORIA
Dorota Aplas, Ryszard Nadgowski, Dorota Sikora,  Agata Synowiec


JĘZYK ANGIELSKI
Aneta Kurek – Król, Karolina Matlak, Grzegorz Podsiadło, Małgorzata Tomaszewska, Dagmara Walkowicz,

Anna Wiatkowska, Marcin Wika, Beata Wojtaszek


JĘZYK NIEMIECKI
Agnieszka Banasik, Ewa Radecka – Słowik


PRZYRODA
Joanna Kosno, Jolanta Łuc,  Kinga Sitarska – Okła


BIOLOGIA
Jolanta Łuc,  Kinga Sitarska – Okła


GEOGRAFIA
Joanna Kosno, Anna Kowalska-Miernik


MATEMATYKA
Iwona Kościak, Agata Lasak – Michta, Urszula Miazga, Alicja Przetak – Bębenista, Agnieszka Szczerek,

Małgorzata Żmudzka, Jadwiga Żurowska


CHEMIA
Maja Urbaniak


FIZYKA
Edyta Kosior, Iwona Rolek


MUZYKA
Eliza Dębniak – Makówka


PLASTYKA
Krystyna Bondzińska


INFORMATYKA
Anna Spadło – Wójcik, Jacek Ziółko


TECHNIKA
Jacek Ziółko


WOS
Dorota Aplas, Przemysław Miłoś


WDŻ
Dorota Aplas, Przemysław Miłoś, Dorota Sikora


WYCHOWANIE FIZYCZNE
Grzegorz Bujak, Dariusz Jamioł, Monika Kotlińska, Rafał Latos, Justyna Kubicka, Ilona Mąkowska, Edyta Pożoga, Maciej Ślusarczyk, Aneta Zalita


REWALIDACJA/PEDAGODZY SPECJALNI
Iwona Bembenek, Beata Boksa, Katarzyna Centkowska, Jadwiga Paluch, Elżbieta Siudak,
Małgorzata Zalewska – Łakomiec


RELIGIA
Renata Banach, Magdalena Jędrzejczyk, Jadwiga Świercz


ŚWIETLICA
Joanna Olesińska – kierownik świetlicy
Rafał Gęborek, Iwona Jaworska, Ewa Knapik, Agnieszka Król – Paszkowska,

Ewa Sutowicz, Danuta Kolasa, Justyna Sikora


PEDAGOG
Agata Sijer


PSYCHOLOG
Beata Łyżwa


BIBLIOTEKA
Agnieszka Iwańska, Jolanta Szwarc

Ta strona używa plików cookies które są zapisywane na Twoim urządzeniu. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację plików cookie.
Akceptuję